HAKKIMIZDA
Firmamız 26.11 1997 yılında bir aile şirketi olarak Çiçek Bakırcı ve Rasim Bakırcı tarafından kurulmuştur. Akşehir’in şehirlerarası çalışan tek firmasıdır. Akşehir’de şehirlerarası otobüsçülük çok eski bir gelenektir. Lüks Aksel Seyahat firması da bu geleneğin bir devamıdır. Firmamız halen Çiçek Bakırcı ve Mevlüt Baran Bakırcı yönetiminde devam etmektedir. Lüks Aksel firması müşteri memnuniyetini prensip olarak benimsemiş ve kurulduğu günden beri bunu titizlikle uygulamıştır.

Akşehir tarihi bakımdan çok eski bir yerleşim yeri olmakla beraber konumu bakımından da doğuyu batıya bağlayan bir yol güzergâhındadır. Bu sebepten dolayı Lüks Aksel Seyahat olarak üzerimize düşen bu önemli görevi elinden gelen en iyi şekilde yapmaktadır. Firmamız halen 30 araçlık filosuyla bu hizmeti gerçekleştirmektedir.

Filomuzda halen 24 adet Mercedes Travego, 5 adet mercedes tourisma otobüs bulunmaktadır.

2015 yılında araç filomuzun tümünü Neoplan Tourliner ve Mercedes Travego olarak yenilemek amacındayız.Halen diğer sayfamızda göreceğiniz gibi Akşehir ve Konya Merkez kalkışlı Bursa,yalova Ankara, Antalya, İzmir - Manisa, İstanbul - Edirne, Denizli - Aydın - Söke - Bodrum, Muğla - Marmaris seferlerimiz devam etmektedir.

AKSEL TURİZM OTOBÜSLERİNDE; GÜVENLİK, KONFOR, HİJYEN ve TEKNOLOJİ BİR STANDARTTIR...

KONFOR
• En yüksek kalitede üretilen koltuk, tavan ve yan duvar döşemeleri Lüks Aksel Otobüslerinde standart.
• Aksel Otobüslerinde, ergonomik koltuklar, terletmeyen yün bazlı kadife koltuk kumaşları, geniş diz mesafesi ile en uzun yolculuklarda bile benzersiz konfor sunuluyor. Ayrıca; bardak tutucuları ve ayak dayama üniteleri ile yolculuk konforunuz tamamlanıyor.
• Otobüslerimizde bulunan koltuk başlıkları ve kulaklık kılıfları tek kullanımlıktır ve otobüs sefere çıkmadan önce personelimiz tarafından değiştirilmektedir.
• Aksel Otobüslerinde her koltuk üzerinde kişiye özel ayarlanabilir havalandırma ve aydınlatma sistemi bulunuyor.
• Otobüslerimiz, her mevsim ve hava koşulunda, yolcu kabininde ideal sıcaklık ve nem koşulunu sağlayan güçlü bir klima sistemine sahip. Otobüslerimizde standart olarak yer alan hassas kontrollü otomatik klima, homojen ısı dağıtımı sağlarken, düşük ses seviyesiyle yolcuyu rahatsız etmiyor.
• Aksel Otobüslerinde bulunan özel ses ve görüntü sistemi, DVD Player ve 15 inch abadındaki LCD ekran, görüntü ve ses kalitesiyle yolcularına sinema keyfini yaşatıyor.
• Otobüslerimizdeki koltukların önündeki kulaklıklı sistem sayesinde 8 kanallı müzik yayını yapılabiliyor.
• Yolcularımıza mükemmel servis hizmeti sağlamak için tüm ayrıntılar düşünüldü. Otobüslerimizi orta kısmında yer alan mutfaklarımızda soğuk ve sıcak içecekleriniz tam istediğiniz gibi hazırlanıyor.
• Tamamı kapalı ve markalı ikramlarımızla sağlığına verdiğimiz değeri gösteriyoruz.

GÜVENLİK
• Ani frenlerde kaymayı önleyen ABS (Anti-blokaj) sistemi, karlı ve buzlu yollarda patinajı önleyen ASR (Anti-patinaz) sistemi otobüslerimizin standart özelliklerindendir.
• ESP (Elektronik Stabilite Programı) sayesinde otobüslerimizin yoldan çıkma ve devrilme riskini en aza inmiştir.
• EBS (Elektronik Frenleme Sistemi) ile frenler elektronik olarak daha hızlı daha hassa kumanda edile bildiğinden çok daha kısa sürede reaksiyon verebiliyor.
• Bilgisayar kontrolü ile otobüsün önceden sabitlenmiş hız limitini aşması otomatik olarak engelleyen sistem.
• Performansı ve muhtemel arızalar hakkındaki bilgiler, bilgisayar tarafından 5 dilde sürücüye bildiren sistem.
• Filtre sistemi ile dışarıdan gelen hava, zararlı gaz ve alerjik polenlerden tamamen arındırılıyor.
• Koltuklarda bulunan emniyet kemeriyle, daha fazla güven sağlanıyor.

Sloganımız
LÜKS AKSEL SEYAHAT TÜRKİYE YOLLARINDA 365 GÜN GÜVEN VE HUZURLA GİDER!
<p><b>{seferzamani} {nereden} - {nereye}</b> seferi için {biletadeti} adet bilet satın aldınız.</p> <p>PNR numaranızı (<b>{pnr}</b>) kaydetmeyi unutmayınız.</p> <p style="display:{iademesajidisplay}"> Biletinizi şubelerimizden yazdırabilirsiniz. Seyahat etmekten vazgeçerseniz biletinizi otobüsün kalkış saatine en az {iadekalansaat} saat kala sitemize giriş yaparak iade etmelisiniz. </p> <p style="display:{servisdisplay}">Servis : {seciliservis}</p> <p>Bilet bilgileri;</p> <table class='table'> <tr> <td>Koltuk No</td> <td>Cinsiyet</td> <td>Yolcu</td> <td>Fiyat</td> </tr> {biletler} </table> <p>Toplam fiyat : {toplamfiyat} TL</p> <p>İyi yolculuklar dileriz.</p>
<p><b>{seferzamani} {nereden} - {nereye}</b> seferi için {biletadeti} adet bileti puan kullanarak satın aldınız.</p> <p>PNR numaranızı (<b>{pnr}</b>) kaydetmeyi unutmayınız.</p> <p style="display:{iademesajidisplay}"> Biletinizi şubelerimizden yazdırabilirsiniz. Seyahat etmekten vazgeçerseniz biletinizi otobüsün kalkış saatine en az {iadekalansaat} saat kala sitemize giriş yaparak iade etmelisiniz. </p> <p style="display:{servisdisplay}">Servis : {seciliservis}</p> <p>Bilet bilgileri;</p> <table class='table'> <tr> <td>Koltuk No</td> <td>Cinsiyet</td> <td>Yolcu</td> <td>Fiyat</td> </tr> {biletler} </table> <p>Toplam fiyat : {toplamfiyat} TL (Puan kullandınız)</p> <p>İyi yolculuklar dileriz.</p>
<p><b>{seferzamani} {nereden} - {nereye}</b> seferi için {biletadeti} adet bilet rezervasyonu yaptınız.</p> <p>PNR numaranızı (<b>{pnr}</b>) kaydetmeyi unutmayınız.</p> <p style="display:{opsiyonsonutarihidisplay}">Rezervasyonunuz {opsiyonsonutarihi} tarihine kadar geçerlidir.</p> <p style="display:{servisdisplay}">Servis : {seciliservis}</p> <p>Rezervasyon bilgileri;</p> <table class='table'> <tr> <td>Koltuk No</td> <td>Cinsiyet</td> <td>Yolcu</td> <td>Fiyat</td> </tr> {biletler} </table> <p>Toplam fiyat : {toplamfiyat} TL</p> <p>İyi yolculuklar dileriz.</p>